Zgromadzenie Dystryktu 2231 Polska

17 października 2016 Konferencje, Spotkania klubowe

W dniach 14−16 października 2016 r., we Wrocławiu, odbyło się pierwsze Zgromadzenie Dystryktu 2231 RI Polska, otwierającego nową erę w dziejach współczesnego polskiego ruchu rotariańskiego.

Równolegle, odbyły się seminaria dystryktalnych Komitetów: Public Relations, Membership i Alumnów oraz seminarium Rotary Foundation z okazji 100-lecia Fundacji.

W Zgromadzeniu wzięło udział 110 Rotarian z całej Polski, a z naszego Klubu obecna była silna, jedenastoosobowa reprezentacja 🙂

Wydarzenie wpisane było w program Weekendu Kultury Rotariańskiej, w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, zorganizowanego w ramach obchodów 25-lecia istnienia RC Wrocław oraz 20-lecia niemieckiej orkiestry rotariańskiej.

Z tej okazji, w Narodowym Forum Muzyki, odbył się koncert 70 – osobowej rotariańskiej orkiestry symfonicznej z Niemiec.

Dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wspomaganie projektu Klubu Rotary Wrocław „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato. Wrocławski Klub był głównym organizatorem spotkań rotariańskich podczas całego weekendu.

Dziękujemy wszystkim za wspaniale spędzony czas …