X Centrum Dialogu

15 października 2016 Klubowe zwyczaje, Spotkania klubowe

15 października 2016 r., w Droblinie, odbyło się X Centrum Dialogu pt. „Jak rozmawiać w czasie burzy”.
Organizatorem spotkania był nasz zaprzyjaźniony Rotary Klub Biała Podlaska.

Wzięło w nim udział wielu wspaniałych prelegentów, zarówno ze świata nauki, jak i przedstawicieli Kościoła z całej
Polski. W tak ciekawym spotkaniu nie mogło też zabraknąć przedstawicieli naszego Klubu.

Rozmawiano o sztuce i potrzebie dialogu, który w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważny.

Ważne jest nie tylko dobre rozumienie rozmówcy, ale też forma przekazywania informacji.

Wydarzenie przebiegło w miłej i bardzo przyjaznej atmosferze.

W tym dniu RC Biała Podlaska świętowała również swoje 10‐lecie istnienia. Z tej okazji życzymy jeszcze raz naszym
Przyjaciołom dalszych sukcesów i osiągnięć w służbie innym. Gratulujemy 10 lat wypełnionych wartościowymi
projektami, działaniami charytatywnymi i wyjątkowymi wydarzeniami w życiu Klubu.