Wigilia Klubowa

22 grudnia 2016 Klubowe zwyczaje

Rotary Klub Warszawa Konstancin to miejsce skupiające osoby, którym bliska jest pomoc innym i działanie w służbie najbardziej potrzebujących.

Klub ma także niezwykła moc przyciągania fantastycznych Darczyńców, którzy otwierają swoje serca na innych nie tylko od Święta – ale także na codzień. Spotkanie Wigilijne, które odbyło się w dniu 22 grudnia było okazją do pięknego podsumowania dotychczasowych projektów klubowych, do planowania przyszłorocznych akcji oraz do podziękowania Członkom Klubu oraz jego Przyjaciołom za wkład, pracę i dotychczasowe zaangażowanie. Spotkanie było także okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i cieszenia się nadchodzącymi, świątecznymi dniami. Niech ta radość z bliskości i świąteczny nastrój zostaną z nami przez cały rok!