Rotariańskie kolędowanie w Domu Seniora PAN

Rotariańska Wigilia

W tym roku wigilijne spotkanie klubu Rotary Warszawa Konstancin odbyło się w Domu Seniora Polskiej Akademii Nauk w Konstancinie. W ten piękny wieczór, pełen wigilijnych kolęd, udało się połączyć kilka pokoleń. Dzieci z warszawskiego przedszkola przy ul. Ogrodowej przygotowały dla seniorów świąteczne upominki, odwiedzili nas również studenci z rotariańskiej wymiany, zarówno ci z zagranicy, którzy są obecnie w polskich rodzinach, jak i nasi polscy studenci, którzy już wrócili  z wymiany do domów.
Wiele radości przyniosło wspólne śpiewanie kolęd z muzykami, którzy przygotowali świąteczny koncert.

Ślemy serdeczne podziękowania dla dyrekcji Domu Seniora PAN w Konstancinie za wspólne wigilijne spotkanie oraz życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2019.