PRZEŁOŻENIE TERMINU SZKOLENIA PETS 2020, I ZLOTU NOWYCH ROTARIAN oraz Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Dystryktu 2231

16 marca 2020 Uncategorized

KOMUNIKAT GUBERNATORA NR 36
Drogie Rotarianki i Rotarianie,
biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację  w naszym kraju w związku z zachorowaniami na  koronawirusa, a przede wszystkim w trosce o zdrowie naszych członków, Zarząd Dystryktu 2231 przy jednym głosie sprzeciwu – zadecydował w dniu dzisiejszym o przełożeniu terminu szkolenia PETS 2020, I ZLOTU NOWYCH ROTARIAN oraz Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Dystryktu 2231.  Planowane jest przełożenie  ww.  wydarzeń na koniec maja 2020, o czym Was dokładnie poinformuję w odrębnym komunikacie.
Decyzja ta była trudna i zapadła po wielu naradach i konsultacjach. Jest także odpowiedzią na liczne zapytania i sugestie naszych członków związane z organizacją tegorocznych szkoleń w Łodzi.
Ponieważ mamy do czynienia z sytuacją bezprecedensową, mam nadzieję że podzielicie punkt widzenia Zarządu i będziecie gotowi wziąć udział w tych szkoleniach w późniejszym terminie.

Z rotariańskim pozdrowieniem,

Gubernator Dystryktu 2231