RC Konstancin Rotary przekazanie służby na kadencję 2017/2018

PRZEKAZANIE SŁUŻBY NA KADENCJĘ 2017/2018

22 czerwca 2017 to kolejna, historyczna data w działalności RC Warszawa Konstancin. Zakończył się rok pierwszej prezydentury Klubu, którą w czarterowym roku sprawowała Sylwia Mażulis, a służba została przekazana w ręce nowej Prezydent – Magdaleny Helwing. W spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy Członkowie Klubu, a ważne wydarzenie świętowali także, wraz z Klubem, zaproszeniu Goście i Przyjaciele.

Spotkanie rozpoczęła krótka przemowa ustępującej Prezydent, wraz z podziękowaniami złożonymi na ręce wszystkich Członków. Wyrazy szczególnego podziękowania otrzymał Zarząd Klubu, wszyscy Członkowie oraz niezastąpiony Rotaract Warszawa Victory, którzy swoją wytężoną pracą w kadencji 2016/2017 wspierali Klub oraz działania Prezydenta. Miłym akcentem było przekazanie każdemu z Członków albumu ze zdjęciami i relacjami z ważnych klubowych wydarzeń – będzie to niewątpliwie pamiątka tego wyjątkowego, historycznego roku.

Spotkanie miało także symboliczny wymiar. Klub – choć świętujący dopiero pierwszą rocznicę powstania – rozrasta się w tempie, którego można nam pozazdrościć. W czasie wieczoru w poczet Członków została przyjęta nowa osoba.

Przemowę otwierającą nową prezydenturę wygłosiła także Prezydent Magda Helwing. W kilku słowach przybliżyła Ona zarys projektów, które chciałaby wdrożyć i podkreśliła wagę atmosfery i współdziałania w życiu Klubu. Jesteśmy pewni, że Klub z nowymi władzami będzie dalej wspaniale się rozwijał, służąc innym ponad własną korzyść.

Podziękowania za mijającą kadencję oraz słowa gratulacji płynęły też od zgromadzonych Gości. Miło było nam doświadczyć tego, że nasza praca i wkład w rotariańską społeczność jest zauważany i doceniany.

Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja, która była okazją do wspomnień minionej kadencji oraz snucia planów na kolejną. Wieczór wypełniała życzliwa, sympatyczna atmosfera, a całość zwieńczył pyszny tort urodzinowy. Wszak były to oficjalne pierwsze urodziny naszego Klubu! Klubu, który choć młody stażem – gromadzi grono doświadczonych Rotarian i wspaniałych Osób, złączonych rotariańskimi ideałami.

Dziękujemy naszym sympatykom i przyjaciołom za słowa uznania, za gratulacje i za dobrą energię przekazywaną przez całą mijającą kadencję. Jesteśmy pewni, że będziecie nam nadal towarzyszyć w kolejnych latach działania Klubu. Już teraz z serca za to dziękujemy.