Przekazanie służby na kadencję 2019/2020

16 czerwca 2019 Klubowe zwyczaje, Uncategorized

Zakończyła się kadencja 2018-2019 klubu Warszawa Konstancin, podczas której prezydenturę sprawował Andrzej Cieślawski. W pięknej ogrodowej scenerii, w obecności członków klubu, gości oraz przyjaciół, przekazał służbę Pawłowi Szwarcowi.

Podczas spotkania podsumowano ostatni rok, pokazano działania i sukcesy, a także nakreślono zadania na przyszłą kadencję. Andrzej Cieślawski podziękował  za współpracę i pomoc w realizacji zadań klubu. A jakie były główne działania w poprzedniej kadencji? Przede wszystkim stałe projekty, które już zadomowiły się w świadomości lokalnej społeczności, takie jak: Rotariańskie Ogrody Sztuki, bal charytatywny, akcja „Stop udarom” czy wspieranie wybranych domów dziecka. Klub w Konstancinie opiekował się również trzema studentami: z Kanady, Japonii i Brazylii.

Paweł Szwarc przedstawił kilka nowych pomysłów na najbliższą kadencję, m.in. projekt dotyczący współpracy z siecią Biedronka, która za naszym pośrednictwem będzie przekazywać produkty wybranym przez nasz klub organizacjom wspierającym potrzebujące rodziny i osoby samotne. Nasz klub nawiązał również współpracę ze szkołą na Litwie, której ufunduje tablicę multimedialną i specjalne oprogramowanie do nauki języka angielskiego w ramach rotariańskiego projektu Good Start.
Powodzenia w kolejnym roku działalności Klubu!