Nietypowe spotkanie klubu

25 września 2020 Spotkania klubowe, Uncategorized

Od kilku miesięcy spotkania klubu Rotary Warszawa Konstancin odbywają się online i najczęściej widzimy się na monitorach komputerów. Dlatego gdy otrzymaliśmy zaproszenie do „Stacji Zdrowia” na sesję w komorze normobarycznej, zdecydowaliśmy się zorganizować tam spotkanie klubu. Oczywiście wszelkie zasady bezpieczeństwa związane z epidemią zostały zachowane: wykorzystano specjalne urządzenie przeznaczone do dezynfekcji powietrza, a także ograniczono liczbę osób, które wzięły udział w terapii tlenowej.

„KontenAIR Zdrowia”, bo tak nazwano komorę normobaryczną znajduje się w Chyliczkach pod Warszawą. Normobaria to nowoczesna i bezpieczna terapia tlenowa, to po prostu przebywanie  w wygodnym pomieszczeniu o podwyższonym ciśnieniu, zwiększonej zawartości tlenu i dwutlenku węgla, wzbogaconym o cząsteczkowy wodór, czyli  w optymalnej atmosferze dla zdrowia i życia.

Podobno niemal każda choroba lub nieprawidłowość funkcjonowania organizmu wiąże się z niedoborem tlenu. Dlatego im lepiej dotlenione i odżywione komórki, tym silniejszy organizm. Poprzez przebywanie w normobarii komórki naszego organizmu są znacznie lepiej dotlenione, dzięki czemu zwiększa się ilość komórek macierzystych, które są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. To wszystko ma bezpośredni  wpływ na poprawę naszego zdrowia, samopoczucia i  witalności.

Terapia tlenem, serwowana do picia woda RED-OX wzbogacona o wodór, miła atmosfera i rozmowy – tak wyglądało nasze klubowe spotkanie, które trwało ponad dwie godziny.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie właścicielom „KontenAIR-u Zdrowia”:  p. Iwonie Nowakowskiej-Skop, p. Grzegorzowi Rutkowskiemu i p. Lidii Rutkowskiej.

Polecamy taką formę wspierania zdrowia i wszystkich zachęcamy do odwiedzenia „Stacji Zdrowia” w Chyliczkach.

Więcej informacji na stronie https://stacjazdrowie-normobaria.pl/