Koncert charytatywny wspierający klubową akcję „Pomoc dla Ukrainy”

31 marca 2022 Projekty, Uncategorized

Dzisiaj, 31.03.2022 r. o godz.  20.00 w miasteczku Voorburg, najstarszej miejscowości Holandii, odbędzie się koncert charytatywny połączony ze zbiórką pieniędzy przeznaczonych na wsparcie naszej klubowej akcji „Pomoc dla Ukrainy”.

Koncert zorganizował Rotary Club Voorburg – Vliet District 1600, NL.

Pod koniec koncertu symboliczny czek odbierze  Pan Piotr Samerek – zastępca Ambasadora RP w Hadze. Zebrane w czasie koncertu pieniądze trafią na konto naszego klubu i zostaną przeznaczone na działania pomocowe dla ukraińskich uchodźców, znajdujących się pod naszą opieką.

Koncert będzie transmitowany przez lokalną telewizję i można połączyć się za pomocą linku:  https://midvliet.nl/televisie/live-midvliet-tv

Osoby, które zechciałyby wesprzeć akcję swoją darowizną prosimy o wpłatę na konto: IBAN nr NL54 INGB 0009 280396 t.n.v. Stichting Charitas in Voorburg (BIC: INGBNL2A)
Za każdą przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy

Działamy nieustannie!