JUBILEUSZ 5 – LECIA KLUBU ROTARY WARSZAWA KONSTANCIN

Zawsze klubowym uroczystościom przyświeca ważny cel charytatywny. Spotykamy się, by się bawić i pomagać. Tym razem darowizny pozyskane z okazji Jubileuszu Klubu zostaną przeznaczone na realizację dwóch projektów:

1. Zakup samochodu dla podopiecznych Domów Dzieci w Pęcherach k/Piaseczna

2. Stypendium dla młodzieży utalentowanej naukowo, sportowo lub artystycznie.

Obydwa przedsięwzięcia realizujemy wspólnie z Klubem Rotary Warszawa Chopin. Mamy także przyrzeczoną pomoc od Starostwa Powiatowego w Piasecznie, które zaoferowało wsparcie promocyjne zakupu samochodu poprzez organizację zbiórek i rajdu charytatywnego z Warszawy na Sycylię.
Wszyscy angażujemy się w jednym ważnym celu, a mianowicie by pozyskać jak najwięcej środków finansowych i pomóc dzieciom oraz młodzieży – beneficjentom naszych projektów charytatywnych.

Zachęcamy do wsparcia naszych działań i wpłaty darowizny. Oto konto:
Rotary Klub Konstancin
Santander Bank Polska 98 1090 1043 0000 0001 3413 6410
Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe

Uroczyste spotkanie będzie również transmitowane na platformie internetowej  ZOOM oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury „Hugonówka” https://www.facebook.com/konstancinskidomkultury/
W sprawie uczestnictwa w spotkaniu w KDK ”Hugonówka” prosimy kontaktować się mailowo: warszawakonstancin@rotary.org.pl
Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne liczba osób jest ograniczona.