Rotariańskie bale charytatywne stają się tradycją w Konstancinie

01.02.2020 r. – IV Bal Klubu Rotary Warszawa Konstancin zorganizowany w pięknych wnętrzach pałacu Cafe Park& Rest przeszedł do historii

To był niesamowity wieczór, pełen muzyki, tańca, ale też emocji wywołanych licytacjami i loterią fantową. Bal bowiem miał charakter charytatywny i jego celem było zebranie funduszy na rzecz programów pomocowych związanych z kształceniem i przygotowaniem do samodzielnego życia młodzieży z domów dziecka i ubogich rodzin. Jest jednym z wielu projektów prowadzonych przez Klub Rotary z Konstancina. Ma wyrównywać szanse życiowe młodych ludzi i zapobiegać ich wykluczeniu społecznemu.

Cel balu był szczytny, dlatego goście okazali się hojni. Najserdeczniejsze podziękowania należą się sponsorom, zarówno tym, którzy zasilili nas środkami finansowymi, jak i tym, którzy ofiarowali nagrody, vouchery i fanty na loterię. A fanty w loterii i licytacji były niezwykle cenne: książki z autografami, vouchery weekendowe na pobyt w luksusowych hotelach, vouchery do gabinetów kosmetycznych, zestawy kosmetyków i wiele innych. Wylicytowano również obraz, akryl na płótnie wykończony czystą żywicą pt. „Szare usta” Jasmina Šoljanina. Artysta już nie pierwszy raz bierze udział w wydarzeniach charytatywnych i jego obrazy corocznie uzyskują bardzo wysokie ceny np. podczas licytacji Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Obraz „Szare usta” to dar artysty na rzecz projektów prowadzonych przez Klub Rotary Warszawa Konstancin. Bardzo za to dziękujemy.

Oto nasi sponsorzy:
AUTOCAR CONCIERGE, OCEANIC, KONICA MINOLTA, PERNOD RICARD, CENTRUM KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI, CASINO VODKA, ARTHUR MURRAY DANCE STUDIO WARSAW, GRAST&MTB, GROON BALANCE – PROKOPRO, KLINIKA LA PERLA, KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ dr Beaty Dethloff, projektantka Dorota Goldpoint, FIRMA ZEST.

Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas na balu, a także wzięli udział w licytacjach oraz zakupili losy. Bez was trudno byłoby realizować nasze rotariańskie projekty.

Słowa uznania dla Roberta Janowskiego za wspaniałe prowadzenie balu i licytacji, a także koncert. Jego klimatyczne piosenki oraz standardy jazzowe zespołu Mariusza Wnuka pozwoliły gościom dobrze się bawić w myśl rotariańskiej zasady: „Dobrze się bawmy pomagając, pomagajmy, dobrze się bawiąc”.

Zapraszamy już za rok…