GOOD START – wyjątkowy program edukacyjny

25 lutego 2021 Projekty, Uncategorized

 

Rotary Klub Warszawa Konstancin wraz z RC Warszawa City pomaga dzieciom – beneficjentom edukacyjnego projektu GOOD START –  uczestniczyć w ciekawych lekcjach online. Zajęcia mogą odbywać się dzięki tablicom interaktywnym, zakupionym w ramach rotariańskiego program Maching and Global Grants.

Dzięki takiej interaktywnej tablicy dzieci ze szkoły podstawowej w Odolanowie mogły uczestniczyć w wesołych, multimedialnych lekcjach. Uczniowie klasy 1 spotkali się 25 lutego br. wirtualnie z Anną Wieczorek – rotarianką i autorką książek do języka angielskiego dla dzieci. Anna Wieczorek opowiedziała im, jak powstają książki i piosenki do nauki angielskiego. W czasie spotkania dzieci śpiewały piosenki, odczytywały karty wyrazowe i poznały nową anglojęzyczną lekturę. Zadawały też wiele pytań.
„W każdej nauce najważniejsza jest relacja nauczyciela z uczniem, dlatego śmiejmy się z dziećmi jak najczęściej i stwarzajmy im takie warunki nauki, aby dobre emocje towarzyszyły każdej aktywności” – takie jest podstawowe motto pracy edukacyjnej Anny Wieczorek.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=B4MM2ERUkhM
https://www.facebook.com/BINGOszkolenia