Akwarele, inkografie i pokaz mody na IV Rotariańskich Ogrodach Sztuki

6 października 2019 Projekty, Uncategorized

6 października odbyły się IV Rotariańskie Ogrody Sztuki zorganizowane przez Rotary Klub Warszawa Konstancin. Celem tej dorocznej imprezy charytatywnej jest pozyskanie środków na pomoc dzieciom z domów dziecka. Klub ma pod swą opieką kilka takich placówek i wspiera edukacyjny rozwój ich wychowanków.

Niedzielny wieczór w stylowym wnętrzu restauracji Park Cafe w Konstancinie otworzył Prezydent Klubu Paweł Szwarc. W czasie trwania imprezy odbyła się aukcja charytatywna prac znanej malarki Hanny Bakuły oraz pokaz autorskiej kolekcji mody Violi Śpiechowicz. Przybyli goście bardzo chętnie licytowali obrazy oraz piękną suknię podarowaną na aukcję przez kreatorkę mody.
Muzycznym dopełnieniem tego wspaniałego wydarzenia był występ duetu wiolonczelowego Kuczok Rogoziński.

Ze środków finansowych zebranych w czasie Ogrodów Sztuki w zeszłym roku Klub Rotary Warszawa Konstancin wybudował na terenie Domu Dziecka w Pęcherach k/Piaseczna dużą, zadaszoną altanę. Zapewniamy, że fundusze pozyskane na tegorocznej imprezie zostaną również dobrze wydane dla potrzebujących dzieci. Taki jest właśnie cel naszego działania.

Dziękujemy wszystkim hojnym Darczyńcom i Gościom za miły wieczór i zapraszamy za rok!