Zaproszenie na PETS 2019

16 marca 2019 Konferencje, Uncategorized

Zaproszenie na PETS – Seminarium Szkoleniowe Prezydentów i Sekretarzy Elektów Dystryktu 2231, DTTS – Szkolenie Komitetów Dystryktu oraz na Zgromadzenie Dystryktu 2231

Drodzy Przyjaciele Rotarianie,
 z olbrzymią przyjemnością zapraszam na szkolenie PETS (President Elect Training Seminar – PETS) Prezydentów i Sekretarzy Elektów oraz Oficerów Dystryktu kadencji 2019-2020 a także alumnów Rotary, Rotaractorów i Interactorów.

1 lipca 2019 rozpoczniemy wspólny rok służby pod hasłem Prezydenta Elekta Rotary International Marka Maloney’ego  „Rotary łączy świat”. Mam nadzieję, że szkolenie to nie tylko pomoże nam skuteczniej osiągnąć zamierzone cele naszej kadencji, ale przyczyni się do nawiązania nowych przyjaźni ale także odnowi w rotariańskim duchu starsze znajomości.

Dlatego serdecznie zapraszam na nasze coroczne szkolenie, które odbędzie się 30 marca 2019 r. w hotelu Ambasador Premium Łódź. Szkolenie jest poprzedzone w dniu 29 marca 2019 r. Szkoleniem Zespołu Oficerów Dystryktu „District Team Training Seminar – DTTS” oraz Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Stowarzyszenia.

Szkolenie zostanie zakończone spotkaniem z gościem specjalnym PETS – Janiną Ochojską założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej.

Spotkajmy się w Łodzi w ostatni weekend marca!
Małgorzata Wojtas
Gubernator Elekt D-2231