Rotariański Wieczór Teatralny

2 stycznia 2023 Projekty, Uncategorized, Zaproszenie

Wyjątkowy Rotariański Wieczór Teatralny organizuje nasz Klub w sobotę 14 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury „Hugonówka” (ul.Mostowa 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna).
W pierwszej części imprezy obejrzymy komedię muzyczną autorstwa Jerzego Szczudlika pt.”Lepsza”.
Będzie to inscenizacja w reżyserii Dariusza Tereszkiewicza, przeniesiona z desek Teatru Miejskiego w Lesznie, w wykonaniu znanych i lubianych aktorów: Ewy Kuklińskiej, Tatiany Sosny-Sarno oraz Stanisława Banasiuka.
W drugiej części imprezy, na I piętrze KDK „Hugonówka” poczęstujemy Państwa kieliszkiem wina i przekąskami – i w tej karnawałowej atmosferze będziemy mogli spotkać się i porozmawiać z przyjaciółmi, znajomymi, a także z twórcami i aktorami spektaklu.
Celem imprezy jest zebranie funduszy na akcję pomocy zimowej dla Ukrainy. Każdy, kto wpłaci na nasze klubowe konto: Rotary Klub „Konstancin” 98 1090 1043 0000 0001 3413 6410 minimum 100 zł może uczestniczyć w imprezie.
Liczba uczestników imprezy jest ograniczona, ale jeśli tylko będą jeszcze wolne miejsca w sali widowiskowej, cegiełki w cenie 100 zł uprawniające do wejścia na imprezę, będzie można również nabyć przed imprezą.

W trakcie wieczoru przewidujemy jeszcze inne niespodzianki, które uatrakcyjnią Państwa wizytę w „Hugonówce”. Chcemy by był on miłą nagrodą dla wszystkich, którzy okażą szczodrość wspierając naszą akcję pomocy zimowej dla Ukrainy. Działamy zgodnie z naszą dewizą: ”Pomagajmy, dobrze się bawiąc – dobrze się bawmy, pomagając”.
Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do nas i spotkamy się na Rotariańskim Wieczorze Teatralnym.

Zwiastun spektaklu:

Link do filmu z przekazania przez nasz klub darów walczącej Ukrainie:

W sprawach związanych z akcją pomocy i imprezą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501275986

Serdecznie zapraszamy, bo cel jest szczytny, a wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.