Rotary Konstancin Dzieciom

11 grudnia 2016 Klubowe zwyczaje

Bo najcenniejszym darem jest dziecięcy uśmiech…

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas prawdziwych cudów! 11 grudnia wnętrza KDK Hugonówka wręcz kipiały dziecięcą energią! Dzięki wysiłkom Klubu Rotary Warszawa Konstancin prawie setka dzieci z Domów Dziecka w Brodnicy, Pęcherach i Chełmnie mogła spędzić radosny i świąteczny czas. Pełen atrakcji dzień rozpoczęło przedstawienie mikołajkowe, które wprowadziło przybyłych w doskonałe nastroje. Nie zabrakło kolęd, świątecznych piosenek i tańców, a całość stworzyła prawdziwie bajkową atmosferę. Mikołajki zwieńczyło wręczenie słodkich podarunków dla wszystkich dzieci oraz wspólny obiad w Restauracji Zalewajka. Dodatkową niespodzianką była wizyta w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Z relacji wiemy, że dla wszystkich zaproszonych podopiecznych Domów Dziecka ten dzień był wyjątkowy i otulił ich serca świątecznym ciepłem.

Sukces imprezy nie byłby możliwy bez wrażliwości sponsorów.

Serdeczne podziękowania dla: KDK Hugonówka, Firmy Vobro z Brodnicy Wojciecha Wojenkowskiego, Duetu JaHa Hanna Kochańska Jacek Zawada, Fundacji Edulandia, Fundacji Światło Życia, GOSIR w Konstancinie, Baletu Dance Anna Dzieńkowska, Miasteczka Dzieci, Patryka Rogozińskiego, Cukierni Buchman, Restauracji Zalewajka, Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A., Lokalnej Grupy Działania Perły Mazowsza.