Konwencja Rotary International – Hamburg 2019

Tylko do 15 grudnia 2018 roku można zarejestrować się na Światową Konwencję Rotary w Hamburgu w obniżonej cenie!
W tym roku to doniosłe rotariańskie wydarzenie odbywa się wyjątkowo blisko – w Hamburgu, dlatego warto skorzystać (z reguły jest na innym kontynencie). Taka okazja może się długo nie powtórzyć!

Polecam zapoznać się z osobistym zaproszeniem Prezydenta Rotary International.

Światowa Konwencja Rotary w Hamburgu do świetna okazja do:
– poznania Rotarian z całego świata i projektów które realizują
– do samorozwoju poprzez udział w dyskusjach panelowych i sesjach generalnych, na które  zaproszeni są wpływowi ludzie z całego świata
– do poczucia siły która drzemie w organizacji która zrzesza 1,2 mln Ludzi Czynu (People of Action)

Uczestnictwo w konwencji zupełnie zmienia perspektywę, z której patrzy się na naszą organizację – członek klubu Rotary zmienia się w Rotarianina.
Cena uczestnictwa w całej konwencji to w tej chwili $395 (po 15 grudnia cena wzrośnie do $495).

Dodatkowe informacje i zdjęcia z poprzednich wydarzeń:

strona internetowa:  http://www.riconvention.org/en
A oto link do rejestracji:

Maciej Pawlisz – Przewodniczący Komitetu Promocji Konwencji RI

Foto i filmy – źródło: materiały promocyjne Rotary International